Kule 2
42-110 Popów

Tel.: 34 310 40 36
Fax: 34 310 36 53

Awanse i wyróżnienia w COSSW w Kulach


1Z okazji 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kulach odbyła się uroczystość.

Z okazji 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kulach odbyła się uroczystość, podczas której odznaczeni zostali wyróżniający się funkcjonariusze oraz nastąpiło wręczenie awansów na wyższe stopnie służbowe. W imieniu Ministra Sprawiedliwości oraz Dyrektora Generalnego Służby Więziennej Komendant Centralnego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Kulach płk Magdalena Knapik wręczyła Odznaki za zasługi w pracy penitencjarnej oraz awanse na wyższe stopnie Służby Więziennej. Odznaki za zasługi w pracy penitencjarnej otrzymały trzy osoby z COSSW w Kulach i OZ w Sulejowie. Wyższe stopnie służbowe otrzymało 27 funkcjonariuszy Ośrodka.

Komendant COSSW w Kulach płk Magdalena Knapik pogratulowała odznaczonym i awansowanym oraz podziękowała wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom Ośrodka za wkład i zaangażowanie w funkcjonowanie jednostki. Pani Komendant życzyła wszystkim dalszych sukcesów w służbie i pracy oraz zdrowia i pomyślności w życiu osobistym. Uroczystość odbyła się z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego.

tekst i zdjęcia: mjr Paulina Ryś-Gonera

2 3 4

5