Kule 2
42-110 Popów

Tel.: 34 310 40 36
Fax: 34 310 36 53

NSZZ FiPW przekazuje sprzęt sportowy COSSW w Kulach

sprzet sportowy1W dniu 14 września 2021 r. w Centralnym Ośrodku Służby Więziennej w Kulach - Oddziale Zamiejscowym w Sulejowie odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyła m.in. Komendant COSSW w Kulach płk Magdalena Knapik oraz Wiceprzewodniczący Zarządu Głównego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa, Przewodniczący Zarządu Okręgowego w Łodzi - Jarosław Ćmiel.

Na spotkaniu Wiceprzewodniczący NSZZ FiPW oraz przedstawiciel Związku Pan Jarosław Górski w imieniu Związku Zawodowego przekazali Centralnemu Ośrodkowi Szkolenia Służby Więziennej w Kulach sprzęt sportowy, który znacząco polepszy bazę sportową Ośrodka. Sprzęt do ćwiczeń siłowych jak i do rekreacji na świeżym powietrzu posłuży słuchaczom szkolonym zarówno w Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kulach, jak i w Oddziale Zamiejscowym w Sulejowie. W skład przekazanego sprzetu weszło 17 kompletów Kijów do Nordic Walking, pas kulturystyczny obciążeniowy oraz krążki obciążeniowe. Przekazane wyposażenie zostało zakupione przez Zarząd Główny NSZZ FiPW w Warszawie ze środków przeznaczonych na prewencję z firmy PZU.

Komendant COSSW w Kulach płk Magdalena Knapik podziękowała za ten szczytny gest i podkreśliła, że przekazany sprzęt sportowy zostanie wykorzystany w celu poprawy kondycji fizycznej funkcjonariuszy i pracowników Służby Więziennej, którzy w przyszłości przyjadą do Ośrodka.

tekst: mjr Paulina Ryś-Gonera zdjęcia: mjr Mariusz Zalewski

sprzet sportowy2 sprzet sportowy3 sprzet sportowy4 sprzet sportowy5