Kule 2
42-110 Popów

Tel.: 34 310 40 36
Fax: 34 310 36 53

Paczki dla dzieci z Pogotowia Opiekuńczego

paczki1

Funkcjonariusze Służby Więziennej w towarzystwie opiekuna przekazują artykuły szkolne i biurowe oraz słodycze na ręce przedstawicieli Pogotowia Opiekuńczego.  Słuchacze szkolenia zawodowego odbywającego się w COSSW w Kulach OZ w Sulejowie zorganizowali paczki dla dzieci z Pogotowia Opiekuńczego Nr 1 w Łodzi.

Słuchacze szkolenia zawodowego na pierwszy stopień w korpusie podoficerów SW, odbywającego się w Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kulach Oddział Zamiejscowy w Sulejowie, wykazali się empatią i otwartym sercem. Wystąpili oni z inicjatywą zorganizowania zbiórki pieniędzy dla dzieci z Pogotowia Opiekuńczego nr 1 w Łodzi. Funkcjonariusze oprócz wyprawki szkolnej postanowili także przekazać dzieciom słodkie upominki. W dniu 19 sierpnia 2021 r. wszystkie upominki zostały wręczone przedstawicielom tej instytucji.

Pomysłodawcom - funkcjonariuszom Służby Więziennej, za ich hojność i wrażliwe serca, w imieniu Dyrekcji, Opiekunów i Podopiecznych Pogotowia Opiekuńczego Nr 1 w Łodzi składamy serdeczne podziękowania.

tekst i zdjęcia:
mjr Mariusz Zalewski

paczki2  paczki3