42-110 Popów

Tel.: 34 310 40 36
Fax: 34 310 36 53

Siatkówka w OSSW w Kulach

siatkowka w ossw w kulach 1 20110409 2091814770W dniu 7 kwietnia 2011 r. zakończyły się XII Mistrzostwa Służby Więziennej w piłce siatkowej. Zwycięzcą Mistrzostw została reprezentacja Lublina, która po pasjonującym meczu zwyciężyła drużynę Opola 3 : 2. Trzecie miejsce wywalczyła reprezentacja Białegostoku. W równie zaciętym pojedynku, pokonała drużynę Bydgoszczy, w meczu trwającym także pięć setów. Jak widać, żadna z drużyn się nie oszczędzała, a rozstrzygnięcia zapadały w równorzędnej walce.
Kolejne miejsca zajęły reprezentacje:

• miejsce V: OISW Katowice
  • miejsce VI: OISW Gdańsk
  • miejsce VII: OISW Rzeszów
  • miejsce VIII: OISW Szczecin

Najlepszymi zawodnikami Mistrzostw zostali: Wojciech Kondracki z OISW w Opolu - rozgrywający, Krzysztof Czeremański z OISW w Opolu - atakujący, Piotr Maj z OISW w Lublinie – przyjmujący. Nagrodę dla wszechstronnego zawodnika otrzymał Grzegorz Barczak z OISW w Opolu. Najlepszym zawodnikiem uznany został Grzegorz Nowicki z OISW w Lublinie. Nagrodę fair play otrzymał Arkadiusz Kawałek z OISW w Białymstoku.
Puchary, medale, dyplomy i statuetki wręczali Dyrektor Biura Kadr i Szkolenia Centralnego Zarządu Służby Więziennej płk Wiktor Głowiak, Przewodniczący NSZZFi PW Wiesław Żurawski, Komendant Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Kulach mjr Jerzy Cyrulik, Dyrektor Okręgowy SW w Katowicach płk Mirosław Gawron, przedstawiciele Rady Sportu przy Dyrektorze Generalnym SW.
XII Mistrzostwa Służby Więziennej w piłce siatkowej przeszły do historii. Zwycięzcom gratulujemy, a pokonanych informujemy: rewanże już za dwa lata…
Zatem, Kule żegnają siatkarzy i zapraszają na kolejne, XIII Mistrzostwa!

Tekst: Grzegorz Walkiewicz