Kule 2
42-110 Popów

Tel.: 34 310 40 36
Fax: 34 310 36 53

20211123 101611W dniu 23 listopada 2021 roku w Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kulach odbyła się akcja Honorowego Krwiodawstwa. Do Ośrodka przyjechał krwiobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach - Oddział w Częstochowie, w którym dziś oddajemy krew. W akcji uczestniczy zarówno kadra COSSW w Kulach, jak i funkcjonariusze przebywający na szkoleniu zawodowym na pierwszy stopień w korpusie podoficerów Służby Więziennej.

1Z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń oraz awansów na wyższe stopnie służbowe oficerom i funkcjonariuszom Służby Więziennej.

- To wyjątkowy dzień i wyróżnienie dla Służby Więziennej. Oficerowie i funkcjonariusze Służby Więziennej zostali dziś odznaczeni za ciężką i oddaną służbę Rzeczypospolitej jednymi z najwyższych odznaczeń państwowych – powiedział dziś (10 listopada br.) wiceminister sprawiedliwości Michał Woś.

gisw1W Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kulach odbyły się ćwiczenia zgrywające Grup Interwencyjnych Służby Więziennej

W dniach 27-29 września 2021 roku w Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kulach odbyły się ćwiczenia zgrywające Grup Interwencyjnych Służby Więziennej podległych Dyrektorom Okręgowym Służby Więziennej w Katowicach, Opolu oraz we Wrocławiu. Organizatorem szkolenia był Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej we Wrocławiu. Uczestnikami szkolenia byli funkcjonariusze wchodzący w skład GISW w Katowicach, Opolu i Wrocławiu oraz wykładowcy prowadzący zajęcia z samoobrony i technik interwencji w COSSW w Kulach, a także instruktor zewnętrzny Krav Maga.